Ahoj, já jsem Káťa.

Webařka a byznys parťačka s empatií a přátelským přístupem.

Moje cesta k webaření a virtuální asistenci

Na začátku bylo studium fyzioterapie. Chuť pomáhat, která mě stále drží. K ní se přidal zájem o umění. Vždy mě fascinovaly hezké věci. Také ráda tvořím a práce na počítači je mi vlastní. Začala jsem se tedy vzdělávat a učit novým dovednostem.

Učila a stále se učím malovat a šít.

Zamilovala jsem si focení.

A našla jsem zálibu v grafice.

Takhle jsem si vyzkoušela řadu různých činností, které mi dávaly smysl.

Ve všem, co mě bavilo, jsem využívala kreativitu. Původně jsem si myslela, že se budu věnovat virtuální asistenci a dělat od všeho trochu. Ale nakonec si největší část mého pracovního srdce získala tvorba webů. A jsem za to ráda.

Všechna ta nakouknutí do různých oborů teď využívám ve své práci. A krásně to spolu ladí.

Pomáhání mi dává smysl

Webaření a virtuální asistenci je mi blízká i proto, že mi dává smysl pomáhat druhým. Ať už v podnikání, babičce s dědou na zahradě nebo třeba jako fyzioterapeut. Díky studiu si občas od práce za počítačem odskočím i za svými pacienty.


Našla jsem životní lásku

Na životě se mi líbí a fascinuje, jak postupně vše do sebe zapadá. Nejdůležitější věc, za kterou jsem dennodenně vděčná, je, že jsem potkala svého Honzíka. I díky němu se mohu věnovat svému snu a dělat to, co mě baví.

Kromě Honzy miluju…

…kvalitní hořkou čokoládu. Výběrovou kávu. V létě koupání u nás na rybníce, zmrzlinu a opékání u babičky a dědy na chatě.

Ráda si hraju, blbnu a bavím se. Zkrátka si hýčkám svou dětskou duši.

Když nejsem u počítače, tak…

se zajímám o udržitelnost, slow fashion a minimalismus. Maluju a baví mě krasopis. Také se zajímám o umění, fotografii, ilustrace a ráda si zajdu třeba do divadla. Jindy po večerech hrávám deskové hry. I když… výhradní postavení patří srdcovce žolíkovi.


Ráda cestuji a pomalu neexistuje výlet, kde bych nenavštívila nějakou kavárnu. Zároveň mou pozornost vždy přitáhli lidé, kteří tam seděli a pracovali. A tak mě inspirovali. Nemám rada stereotyp, obzvlášť v prostředí, kde pracuji. Ráda si sbalím počítač a budu pracovat odkudkoli, kde zrovna bude internet. Na cestování miluji i inspiraci, která je s ním spojená.

Někdy mám pocit, že budu věčný student

pak si ale řeknu, vždyť ono je to vlastně super! Mít pořád nové informace a vzdělávat se. Obzvlášť, když to člověk miluje a baví ho to.

S kým nejčastěji spolupracuji?

Nejmilejší mi je spolupráce, kde cítíte, že jsme na jedné vlně. Dělám svou práci ráda a bude mi ctí, když se budu moct podílet na úspěchu té vaší.