Proč jsem virtuální asistentkou – byznys parťačkou?

Někdy se mi děje, že se nad tím, proč dělám to, co dělám, ani nezamyslím. A když o tom chci někomu říct, nenacházím ta správná slova. Nebo jsem zaskočená, když se někdo zeptá. „Baví mě to“ někdy prostě nestačí. Ačkoli to je jedna z těch nejdůležitějších věcí. Tak si říkám, že je to škoda. Tuším, že nejsem sama, kdo to tak má. A často opravdové důvody, ty niterní, bývají moc pěkné a dávají smysl. Právě tyhle důvody můžou zaujmout naše publikum, klienty nebo blízké. To naše „proč“ o nás něco vypovídá.

Rozhodla jsem se to své proč shrnout. Přiznám se, že mi to chvíli zabralo, než jsem se dostala k těm víc než baví mě to důvodům. A nepochybuji, že to jsou všechny. Tahat z toho mozku něco na povel není někdy vůbec jednoduchý. Já to mívám nějak takhle – přijdu za svým mozkem s nějakou otázkou. A v tu chvíli je ticho. Občas se velmi líně a pomalu něco ozve. Ale nejvíc se těch odpovědí vynoří až s odstupem času. Takže předpokládám, že můj vyčet ještě zdaleka není kompletní. A navíc tuším, že z každé nové zkušenosti si uvědomím, co dalšího je mým PROČ 🙂

A tak, než uvedu seznam důvodů, mě nepadá se vás zeptat na vaše PROČ. Na to proč, které je jasné, nebo i to proč, které nejde vidět, kterého si nikdo nevšiml nebo to, které tam někde dříme, a vy sami o něm nevíte.

Mé odpovědi na otázku PROČ dělám to, co dělám? Proč jsem virtuální asistentkou – byznys parťačkou?

 • pomáhání je mi vlastní
 • ráda podporuji další podnikatele a podnikatelky a obdivuji je
 • chci podporovat a také mám slabost pro kvalitní služby, produkty, lovebrandy a vše, co je vaší srdcovkou a dáváte tomu kus sebe (nedokážu to popsat slovy, jakou mám radost, když vidím někoho, kdo dá do své práce lásku, energii – třeba když jdete na masáž nebo si dáte ten nejlepší brunch a všude kolem to jde cítit – ne to jídlo, to teda samozřejmě taky, ale ta energie a péče)
 • zamilovala jsem si podnikání a dává mi smysl
 • vyhovuje mi práce na dálku a volnost
 • chci abyste vy, podnikatelé a podnikatelky,
  • měli volné ruce – abyste se mohli naplno věnovat svému podnikání, které tak může dál rozkvétat (a vy s ním)
  • a abyste měli víc volného času
 • a protože mi to všechno dělá nesmírnou radost – a prostě baví!