Kdo že to ta virtuální asistentka vlastně je?

Možná to slyšíte poprvé, možná ji zrovna hledáte. Virtuální asistentku. A kdo že to vlastně je?

Žena, která pomáhá podnikatelům a podnikatelkám. Může dělat cokoli, co lze dělat na dálku, co klient potřebuje, protože to nestíhá, nebo se mu nechce dělat, třeba protože neví, kde začít nebo protože ho to vůbec nebaví a zdržuje.

Každá VA je jiná. Jak svou osobností, tak specializací.

A jaká specializace je moje? S čím pomůžu já?

Já vám ulehčím od administrativní práce. Taky vám pomůžu se sociálními sítěmi, s příspěvky, na které nemáte čas nebo byste chtěli, aby vypadaly lépe. Pokud potřebujete upravit nějaké texty, jsem tady od toho – ať už na webu, wordu nebo jinde. Cokoli zrovna potřebujete. Nebo jestli máte třeba nahrávku webináře a potřebujete mít obsah v písemné podobě, přepíšu ho. Taky vám pomůžu s komunikací se zákazníky. V duchu vašeho byznysu.

Mou srdcovkou jsou podcasty. A tak vás podpořím i s tím vaším. V první řadě vám zajistím techniku. Ráda pomůžu s nahráváním, sestříhám ho, zpracuju a nahraju jej na online platformy. Přesně tak, jak si budete přát 😊 (něco víc o mých službách, a taky o podcastech, najdete tady na webu)

A čím se ještě kromě specializace odlišuji?

Přístupem. Mám ráda označení byznys parťačka. Protože přesně takhle spolupráce se mnou vypadá. Jsem vaše parťačka, která za vámi stojí a nejen, že vám pomůže s virtuálními úkoly, ale taky vás psychicky podpoří, když bude třeba. Když budete chtít. Budu pro vás oporou. To vše velmi přátelsky a empaticky. Tak, aby vám naše spolupráce nejen ulehčila, ale i dělala radost sama o sobě.

Takže pokud by se vám moje pomocná ruka hodila (nyní výhodně v jednom “balení” i s tou druhou!), jestli hledáte svou byznys parťačku, která vás ve vašem podnikání bude podporovat, tak mi napište, co pro vás můžu udělat a třeba něco společně vymyslíme 🙂

Každopádně…výčet toho, s čím vám zvládnu pomoci, určitě není kompletní, fantazii se v úkolech (téměř) meze nekladou, a tak se nebojte ozvat, i pokud potřebujete pomoct s něčím jiným 😉 třeba tady přes kontaktní formulář.