Miluji podcasty. A ráda pomůžu s tím vaším.

Mám vše potřebné pro nahrávání – takové mobilní podcastové studio. Audio i video. Pomůžu s technickou stránkou podcastu, od záznamu přes stříhání až po nahrávání na podcastové platformy.

Audioprodukce

Domluvíme se, kde se bude nahrávat. Na místo dorazím se vším potřebným vybavením pro kvalitní záznam. Nahraju váš podcast do několika zvukových stop a na místě vše pečlivě zazálohuji. Mikrofony jsou kvalitní. Při nahrávání jsou blízko obličeje, takže kvalita zvuku není příliš ovlivněna akustikou místnosti. Můžete nahrávat téměř kdekoli.

Videoprodukce

Chtěli byste i video a svým podcastem tak jednoznačně zaujmout? Není problém, dopravím za vámi i věci k natáčení a uděláme videozáznam podcastu. Rádi byste, aby celá scéna byla ještě poutavější? Pak můžeme celou scénu dosvítit. Ať je na první pohled vidět, že váš podcast má úroveň!

Postprodukce

Upravím audio tak, aby byl poslech zážitek. Jasný čistý hlas je samozřejmostí. Záznamy a stopy sesynchronizuji, video doladím a celý audio nebo video soubor vám pošlu. Pokud si nebudete vědět rady s publikací, tak vám pomůžu i s ní.

Ať už je pro vás podcast zatím ve hvězdách, nebo ať už jste se do něj pustili a chcete mu dodat šmrnc. Je pro vás celá technická stránka ohledně tvorby moc složitá? Nevíte jak na to? Nebo nemáte ideální zařízení? Já mám na nahrávání nachystané vše, co je potřeba.


Nahrávejte kvalitní podcast.

I tohle může být součástí nebo hlavním obsahem naší spolupráce. Stačí jen napsat a můžeme zapnout mikrofony 🙂